      Početna Alati Ručni MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      MAKAZE ZA GRANE 24-36 TOLSEN 31025 2.180,00 RSD
      Nazad na artikle
      MAKAZE ZA LOZU TOLSEN 950,00 RSD
      Tolsen
      MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 256 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Makaze su izrađene od visokokvalitetnog materijala hrom molibden.
      Dužina makaza je 250 mm
      Uporedi
      GLETARICA PVC
      440,00 RSD
      Gleterica izrađena od kvalitetnog i izdržljivog PVC-a debljine 3mm.
      GLETARICA ROSFAJ PVC RUCKA
      Gleterica od nerđajućeg čelika sa ergonomskom SOFT ručkom i kratkom osnovom.
      GRABULJA OJACANA BEOROL SA DRZALJOM
      PR PISTOLJ H827B HVLP 1,7
      Odaberite opcije
      RADIJATOR CETKA 2
      RUCNI BLOK FLEX 250X67MM
      Ručni blok za šmirglanje flex dimenzija 250X67mmm
      VALJAK HOBBY 25CM
      Valjak Hobby Extra za univerzalno farbanje neravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 16mm. Izrađuje se kao šiveni valjak.
      VALJAK PROFI 25CM
      Valjak Profy za farbanje ravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 20mm. Izrađuje se kao termofuzioni valjak. Prečnik 45mm,