      Početna Alati Ručni MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      MAKAZE ZA GRANE 24-36 TOLSEN 31025 2.180,00 RSD
      Nazad na artikle
      MAKAZE ZA LOZU TOLSEN 950,00 RSD
      Tolsen
      MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 256 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Makaze su izrađene od visokokvalitetnog materijala hrom molibden.
      Dužina makaza je 250 mm
      Uporedi
      GLETARICA PVC
      440,00 RSD
      Gleterica izrađena od kvalitetnog i izdržljivog PVC-a debljine 3mm.
      GLETARICA ROSFAJ PVC RUCKA
      Gleterica od nerđajućeg čelika sa ergonomskom SOFT ručkom i kratkom osnovom.
      GRABULJA ZA LISCE LAMELNA
      VALJAK BLULINE 23CM
      VALJAK MASTER 23CM
      VALJAK MIKROFIBER 23CM
      Valjak Mikrofiber za nanos lazurnih premaza, akrilnih premaza – efekat glatke plišane strukture Mikrofiber. Dužina vlakna 9mm. Izrađuje se kao
      VALJAK MOHER 10CM KOMPLET
      Radijator valjak Konac 10cm sa ručkom.
      VALJAK PROFI PLUS 23CM
      Valjak Profy Plus za farbanje neravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 20mm. Izrađuje se kao šiveni valjak. Prečnik