      Početna Alati Ručni MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      MAKAZE ZA GRANE 24-36 TOLSEN 31025 2.180,00 RSD
      Nazad na artikle
      MAKAZE ZA LOZU TOLSEN 950,00 RSD
      Tolsen
      MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 256 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Makaze su izrađene od visokokvalitetnog materijala hrom molibden.
      Dužina makaza je 250 mm
      Uporedi
      GLETARICA NAZUBLJENA 8MM
      920,00 RSD
      Nazubljena gleterica od nerđajućeg čelika sa drvenom ručkom i kratkom osnovom. Otporna na hemijske uticaje. Dimenzija zuba 8x8mm
      GLETARICA PVC
      Gleterica izrađena od kvalitetnog i izdržljivog PVC-a debljine 3mm.