      Početna Alati Ručni MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      MAKAZE ZA GRANE 24-36 TOLSEN 31025 2.180,00 RSD
      Nazad na artikle
      MAKAZE ZA LOZU TOLSEN 950,00 RSD
      Tolsen
      MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 256 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Makaze su izrađene od visokokvalitetnog materijala hrom molibden.
      Dužina makaza je 250 mm
      Uporedi
      GLETARICA ANATOMSKA RUCKA
      GLETARICA ROSFAJ PVC RUCKA
      Gleterica od nerđajućeg čelika sa ergonomskom SOFT ručkom i kratkom osnovom.
      PISTOLJ ZA FARBANJE DEVILBISS GTI
      RADIJATOR CETKA 2
      VALJAK BLULINE 23CM
      VALJAK HOBBY 25CM
      Valjak Hobby Extra za univerzalno farbanje neravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 16mm. Izrađuje se kao šiveni valjak.
      VALJAK MIKROFIBER 23CM
      Valjak Mikrofiber za nanos lazurnih premaza, akrilnih premaza – efekat glatke plišane strukture Mikrofiber. Dužina vlakna 9mm. Izrađuje se kao