      Početna Alati Ručni MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      MAKAZE ZA GRANE 24-36 TOLSEN 31025 2.180,00 RSD
      Nazad na artikle
      MAKAZE ZA LOZU TOLSEN 950,00 RSD
      Tolsen
      MAKAZE ZA LIM PRAVE250MM TOLSEN
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 256 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Makaze su izrađene od visokokvalitetnog materijala hrom molibden.
      Dužina makaza je 250 mm
      Uporedi
      GLETARICA NAZUBLJENA 8MM
      920,00 RSD
      Nazubljena gleterica od nerđajućeg čelika sa drvenom ručkom i kratkom osnovom. Otporna na hemijske uticaje. Dimenzija zuba 8x8mm
      GLETARICA ROSFAJ PVC RUCKA
      Gleterica od nerđajućeg čelika sa ergonomskom SOFT ručkom i kratkom osnovom.
      GLETERICA ZA SPATULAT 200X80MM
      Gleterica za špatulat 200x80mm sa ergonomskom SOFT profi ručkom i kratkom osnovom. Otporna na hemijske uticaje.
      MOTIKA NIKSICANKA SA DRZALJOM BEOROL
      Motika nikšićka, fino kovana, pogodna za sve baštenske radove.
      NOSAC DISKA SOFT 97 RUPA F150 SMIRDEX
      VALJAK BLULINE 23CM
      VALJAK MIKROFIBER 23CM
      Valjak Mikrofiber za nanos lazurnih premaza, akrilnih premaza – efekat glatke plišane strukture Mikrofiber. Dužina vlakna 9mm. Izrađuje se kao
      VALJAK PROFI PLUS 23CM
      Valjak Profy Plus za farbanje neravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 20mm. Izrađuje se kao šiveni valjak. Prečnik