      Početna Alati Ručni KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      KLESTA ZA CEVI1.5 1.250,00 RSD
      Nazad na artikle
      KLESTA ZA POP NITNE TOLSEN 260 IND 43003 960,00 RSD
      Tolsen
      KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 2787 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Materijal ručke: hromirani metal
      Materijal hvataljke: mesing
      Dužina hvataljke: 170 mm
      Debljina hvataljke: 0,7 mm
      Struja: 300 A
      Uporedi
      GLETARICA ANATOMSKA RUCKA
      GRABULJA ZA LISCE LAMELNA
      MOTIKA NIKSICANKA SA DRZALJOM BEOROL
      Motika nikšićka, fino kovana, pogodna za sve baštenske radove.
      NOSAC DISKA SOFT 97 RUPA F150 SMIRDEX
      RADIJATOR CETKA1,5 40MM
      VALJAK MAXI 25CM
      VALJAK MIKROFIBER 23CM
      Valjak Mikrofiber za nanos lazurnih premaza, akrilnih premaza – efekat glatke plišane strukture Mikrofiber. Dužina vlakna 9mm. Izrađuje se kao