      Početna Alati Ručni KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      KLESTA ZA CEVI1.5 1.250,00 RSD
      Nazad na artikle
      KLESTA ZA POP NITNE TOLSEN 260 IND 43003 960,00 RSD
      Tolsen
      KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 2787 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Materijal ručke: hromirani metal
      Materijal hvataljke: mesing
      Dužina hvataljke: 170 mm
      Debljina hvataljke: 0,7 mm
      Struja: 300 A
      Uporedi
      GLETARICA ROSFAJ PVC RUCKA
      800,00 RSD
      Gleterica od nerđajućeg čelika sa ergonomskom SOFT ručkom i kratkom osnovom.
      GRABULJA OJACANA BEOROL SA DRZALJOM
      GRABULJA ZA LISCE LAMELNA
      RADIJATOR CETKA 2
      RUCNI BLOK FLEX 250X67MM
      Ručni blok za šmirglanje flex dimenzija 250X67mmm
      VALJAK HOBBY 25CM
      Valjak Hobby Extra za univerzalno farbanje neravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 16mm. Izrađuje se kao šiveni valjak.