      Početna Alati Ručni KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      KLESTA ZA CEVI1.5 1.250,00 RSD
      Nazad na artikle
      KLESTA ZA POP NITNE TOLSEN 260 IND 43003 960,00 RSD
      Tolsen
      KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 2787 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Materijal ručke: hromirani metal
      Materijal hvataljke: mesing
      Dužina hvataljke: 170 mm
      Debljina hvataljke: 0,7 mm
      Struja: 300 A
      Uporedi
      GLETARICA ROSFAJ PVC RUCKA
      800,00 RSD
      Gleterica od nerđajućeg čelika sa ergonomskom SOFT ručkom i kratkom osnovom.
      GRABULJA OJACANA BEOROL SA DRZALJOM
      KRAMP BEOROL SA DRZALJOM
      RADIJATOR CETKA 2
      TRIMER DEVIL BC 520 MOTORNI 2,4KS
      VALJAK MAXI 25CM
      VALJAK MOHER 23CM
      Valjak za farbanje emajl lakovima i dvokomponentnim lakovima za parket – 100% priprodna vuna. Moher prirodni. Dužina vlakna 4mm.
      VALJAK PROFI 25CM
      Valjak Profy za farbanje ravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 20mm. Izrađuje se kao termofuzioni valjak. Prečnik 45mm,