      Početna Alati Ručni KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      KLESTA ZA CEVI1.5 1.250,00 RSD
      Nazad na artikle
      KLESTA ZA POP NITNE TOLSEN 260 IND 43003 960,00 RSD
      Tolsen
      KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 2787 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Materijal ručke: hromirani metal
      Materijal hvataljke: mesing
      Dužina hvataljke: 170 mm
      Debljina hvataljke: 0,7 mm
      Struja: 300 A
      Uporedi
      GLETARICA PVC
      440,00 RSD
      Gleterica izrađena od kvalitetnog i izdržljivog PVC-a debljine 3mm.
      GRABULJA ZA LISCE PODESIVA AGRODIL
      KRAMP BEOROL SA DRZALJOM
      PISTOLJ ZA FARBANJE DEVILBISS GTI
      PR PISTOLJ H827B HVLP 1,7
      Odaberite opcije
      VALJAK MAXI 25CM
      VALJAK MOHER 10CM KOMPLET
      Radijator valjak Konac 10cm sa ručkom.
      VALJAK PROFI 25CM
      Valjak Profy za farbanje ravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 20mm. Izrađuje se kao termofuzioni valjak. Prečnik 45mm,