      Početna Alati Ručni KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      KLESTA ZA CEVI1.5 1.250,00 RSD
      Nazad na artikle
      KLESTA ZA POP NITNE TOLSEN 260 IND 43003 960,00 RSD
      Tolsen
      KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 2787 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Materijal ručke: hromirani metal
      Materijal hvataljke: mesing
      Dužina hvataljke: 170 mm
      Debljina hvataljke: 0,7 mm
      Struja: 300 A
      Uporedi
      GLETARICA ANATOMSKA RUCKA
      GLETARICA ROSFAJ PVC RUCKA
      Gleterica od nerđajućeg čelika sa ergonomskom SOFT ručkom i kratkom osnovom.
      GRABULJA OJACANA BEOROL SA DRZALJOM
      NOSAC DISKA SOFT 97 RUPA F150 SMIRDEX
      PISTOLJ ZA IZDUVAVANJE RONGPENG
      Pneumatski pištolj za izduvavanje rongpeng
      PR PISTOLJ H827B HVLP 1,7
      Odaberite opcije
      VALJAK HOBBY 25CM
      Valjak Hobby Extra za univerzalno farbanje neravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 16mm. Izrađuje se kao šiveni valjak.
      VALJAK MIKROFIBER 23CM
      Valjak Mikrofiber za nanos lazurnih premaza, akrilnih premaza – efekat glatke plišane strukture Mikrofiber. Dužina vlakna 9mm. Izrađuje se kao