      Početna Alati Ručni KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      KLESTA ZA CEVI1.5 1.250,00 RSD
      Nazad na artikle
      KLESTA ZA POP NITNE TOLSEN 260 IND 43003 960,00 RSD
      Tolsen
      KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 2787 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Materijal ručke: hromirani metal
      Materijal hvataljke: mesing
      Dužina hvataljke: 170 mm
      Debljina hvataljke: 0,7 mm
      Struja: 300 A
      Uporedi
      GLETARICA NAZUBLJENA 8MM
      920,00 RSD
      Nazubljena gleterica od nerđajućeg čelika sa drvenom ručkom i kratkom osnovom. Otporna na hemijske uticaje. Dimenzija zuba 8x8mm
      GLETARICA PVC
      Gleterica izrađena od kvalitetnog i izdržljivog PVC-a debljine 3mm.
      GRABULJA ZA LISCE PODESIVA AGRODIL
      NOSAC DISKA SOFT 97 RUPA F150 SMIRDEX
      RADIJATOR CETKA 2
      TRIMER DEVIL BC 520 MOTORNI 2,4KS
      VALJAK HOBBY 25CM
      Valjak Hobby Extra za univerzalno farbanje neravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 16mm. Izrađuje se kao šiveni valjak.
      VALJAK PROFI 25CM
      Valjak Profy za farbanje ravnih površina poludisperzivnim i disperzivnim bojama. Dužina vlakna 20mm. Izrađuje se kao termofuzioni valjak. Prečnik 45mm,