      Početna Alati Ručni KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      KLESTA ZA CEVI1.5 1.250,00 RSD
      Nazad na artikle
      KLESTA ZA POP NITNE TOLSEN 260 IND 43003 960,00 RSD
      Tolsen
      KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 2787 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Materijal ručke: hromirani metal
      Materijal hvataljke: mesing
      Dužina hvataljke: 170 mm
      Debljina hvataljke: 0,7 mm
      Struja: 300 A
      Uporedi
      GLETERICA ZA SPATULAT 200X80MM
      850,00 RSD
      Gleterica za špatulat 200x80mm sa ergonomskom SOFT profi ručkom i kratkom osnovom. Otporna na hemijske uticaje.
      NOSAC DISKA SOFT 97 RUPA F150 SMIRDEX
      PISTOLJ ZA IZDUVAVANJE RONGPENG
      Pneumatski pištolj za izduvavanje rongpeng
      RADIJATOR CETKA1,5 40MM
      TRIMER DEVIL BC 520 MOTORNI 2,4KS
      VALJAK MAXI 25CM
      VALJAK MOHER 23CM
      Valjak za farbanje emajl lakovima i dvokomponentnim lakovima za parket – 100% priprodna vuna. Moher prirodni. Dužina vlakna 4mm.