      Početna Alati Ručni KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      KLESTA ZA CEVI1.5 1.250,00 RSD
      Nazad na artikle
      KLESTA ZA POP NITNE TOLSEN 260 IND 43003 960,00 RSD
      Tolsen
      KLESTA ZA MASU 300ATOLSEN 44940
      Add to wishlist
      Šifra proizvoda: 2787 Kategorije: Alati, Ručni
      Opis
      Materijal ručke: hromirani metal
      Materijal hvataljke: mesing
      Dužina hvataljke: 170 mm
      Debljina hvataljke: 0,7 mm
      Struja: 300 A
      Uporedi
      GLETARICA ANATOMSKA RUCKA
      RADIJATOR CETKA 2
      RADIJATOR CETKA1,5 40MM
      RUCNI BLOK FLEX 250X67MM
      Ručni blok za šmirglanje flex dimenzija 250X67mmm
      VALJAK BLULINE 23CM
      VALJAK MASTER 23CM
      VALJAK MIKROFIBER 23CM
      Valjak Mikrofiber za nanos lazurnih premaza, akrilnih premaza – efekat glatke plišane strukture Mikrofiber. Dužina vlakna 9mm. Izrađuje se kao
      VALJAK MOHER 23CM
      Valjak za farbanje emajl lakovima i dvokomponentnim lakovima za parket – 100% priprodna vuna. Moher prirodni. Dužina vlakna 4mm.